×

Hata mesajı

Notice: unserialize(): Error at offset 4 of 4 bytes in variable_initialize() (line 1202 of /home/yeeorg/public_html/includes/bootstrap.inc).

Dijital Çağda Medya Okuryazarlığı ve Türkçe Çalıştayı

Yazıcı-dostu sürüm

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu ile Yunus Emre Enstitüsü İş birliğinde, medya okuryazarlığı konusunda dünyanın farklı ülkelerinde yerleşik yaşayan Türk vatandaşlarına farkındalık kazandırmak ve medya ortamlarını doğru kullanabilen, ileti ve içerikleri sağlıklı bir şekilde anlayan ve yorumlayabilen medyaya hakim kullanıcıların yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla Dijital Çağda Medya Okuryazarlığı ve Türkçe Çalıştayı düzenlenmektedir.

Daha önce farklı ülkelerde düzenlenen “Dijital Çağda Medya Okuryazarlığı ve Türkçe Çalıştayı”nın dördüncüsü Viyana’da 26 Mart 2022 saat 10:00-15:00 arası Viyana Andaz Otel'de gerçekleştirilecektir. Prof. Dr. Kemal Sayar ve birçok önemli ismin yer alacağı çalıştayda konferansların yanı sıra kitapların tarafımızca konuklara hediye edileceği imza günü de yer alacaktır. Öğle yemeği ikramının da yapılacağı çalıştayın katılımcı sayısı sınırlı olacağından, forms.gle/D8e4YpjFkduQBTfx7 bağlantı üzerinden ücretsiz olarak kaydınızı yaptırabilirsiniz.
 

Yer: Andaz Vienna Am Belvedere / Arsenalstraße 10, 1100 Wien

Tarih: 26.03.2022 

Saat: 10:00-15:00

Dil: Türkçe

Kontenjanımız sınırlı olduğundan kayıt gerekmektedir. 
Kayıt için: 
forms.gle/D8e4YpjFkduQBTfx7